ZA104246420

Office Paketinizin
Tamamı Bulutta

Office 365’te her zaman güncel ve hemen her yerden
erişilebilir durumda, tanıdığınız uygulamalar vardır.

Tanıdık, üstelik daha da iyi

Her zaman Word, Excel, PowerPoint ve diğer uygulamaların en son özelliklerini kullanın. Otomatik güncelleştirmeler; işte bu, bulut destekli Office.

İşleri istediğiniz yerden tamamlayın

İster çevrimiçi ister çevrimdışı, ister masanızdan ister yolculukta çalışın, Office 365 ile kapsama alanındasınız.

Paranızın karşılığını daha iyi alın

Düşük ön ödemeler, daha düşük BT maliyetleri, gerektiğinde kullanıcı ve hizmet ekleyebilme esnekliği; işte bunların tümü elde etmeniz gereken yatırım getirisine eklenir.

Office 365 Nedir?

ZA104142530

Bunu bildiğiniz Office olarak düşünün, yalnız artık daha güzel

Office 365, zaten bildiğiniz ve her gün kullandığınız Office’in aynısıdır. Biraz da fazlası vardır. Office 365 bulutla desteklendiğinden, uygulamalarınızı ve dosyalarınızı neredeyse her yerde, PC’de, Mac’te ve tabletlerde alabilirsiniz ve bunlar her zaman güncel olur. Özellik güncelleştirmeleri için de aynı şey geçerlidir; bunları da otomatik olarak alırsınız.

ZA104142529

Kurumsal sınıf e-posta ve takvimle eşitlenmiş durumdasınız

İletişim hatalarından kaçının. Neredeyse her yerden erişebildiğiniz kurumsal sınıf e-posta ve paylaşılan takvimler, insanların eşitlenmiş durumda kalması ve zamanlamayı kaçırmaması anlamına gelir.

ZA104142532

Çevrimiçi dosya depolama ve paylaşma özelliklerinden yararlanarak birlikte çalışın

Office 365 iş arkadaşları, müşteriler ve iş ortaklarıyla dosyaları daha güvenli paylaşmayı kolaylaştırır. Her zaman güncel olan ve hemen her yerden erişilebilen belgeler üzerinde birlikte çalışın.

ZA104142531

Aynı tanıdık deneyim, yolculukta bile

Mobil uygulamalarla, Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını ve daha birçok malzemeyi mobil cihazınızda görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Üstelik, masanıza döndüğünüzde bunları içeriğine ve biçimlendirmesine dokunulmamış olarak orada bulursunuz.

ZA104142536

Tüm tarayıcılarda Office belgeleri oluşturun

Office Online’la, Office dosyalarınızı herhangi bir tarayıcıda oluşturmak, düzenlemek ve paylaşmak için dokunmatik özellikli uygulamaları kullanın. Hatta belgeleri paylaşabilir, başkalarıyla aynı anda bunların üzerinde çalışabilir ve daha sonra sürüm oluşturma sorunlarıyla uğraşmazsınız.

ZA104142538

İnanabileceğiniz güvenlik, uyumluluk ve gizlilik

Bulutta güvenlik, uyumluluk ve gizlilik olur mu? Evet. Ayrıca, güveninizi kazanmak ve sürdürmek için Office 365’te sürekli geliştirmeler yapıyoruz.

Neden Office 365?

Mobil çalışma

İşleri istediğiniz yerden tamamlayın

PC, Mac, tablet, telefon. İstediğiniz yerden çeşitli aygıtlarla çalışabilmeniz ve bunu yaparken tutarlı, temiz ve hızlı bir deneyim elde etmeniz gerekir. Office 365’e geçin. Hangi aygıtla çalışırsanız çalışın, Office 365 gerek duydunuz her şeye erişmenizi sağlar; belgelerinizin, e-postanızın, takvimlerinizin, kişilerinizin ve ekip sitelerinizin tümünü yanınızda taşırsınız. Ayarlarınız da sizinle birlikte dolaştığından, hani aygıtı kullanırsanız kullanın dosyalarınız günceldir ve bıraktığınız yerden çalışmaya devam etmeniz için hazırdır.

Tanıdık araçlar

Tanıdık olan herkes için daha kolay ve daha hızlıdır

Yeni araçlar zorluk çıkarır. Office 365’le, çalışanlarınız her gün güvenerek kullandıkları uygulamaların aynılarını, üstelik gerek duydukları tüm yeni özelliklerle birlikte kullanabilir. Zaten bildiğiniz uygulamaları kullanarak doğrudan buluta kaydedin ve başkalarıyla çalışmaya başlayın. Her şey birlikte çalışır. Sıkıntı yok, telaş yok.

Yatırım getirisi

Daha akıllı BT harcamaları

Değer önemlidir. Office 365 ön harcamalarınızı en aza indirdiğinden, donanım maliyetleri ve yazılım yükseltmeleri için kaygılanmanız gerekmez. Kendi başınıza çalıştırmak için yapacağınız harcamaların yalnızca küçük bir bölümüyle kurumsal sınıf bir BT elde edersiniz.

İşbirliği

Birlikte kolayca daha iyi çalışın

Birlikte daha fazlasını başarın. Office 365 kurumsal sınıf e-posta, paylaşılan takvimler, anlık ileti, çevrimiçi konferans ve en güncel belgelere erişim sunar. Gerçek zamanlı olarak birlikte çalışabilir ve güvenlikten ödün vermek zorunda kalmazsınız.

Bulut

Otomatik güncelleştirmeler ve garantili %99,9 kesintisiz çalışma

İşinizin bağlı olduğu araçların güncelliğini korumak için zaman harcamaya bir son verin. Onları çalışır durumda tutma konusunda kaygılanmayı da bırakın. Office 365 bunları sizin yerinize yapar. Sürekli yeni özellikleri ekliyoruz ve siz de bunları otomatik olarak alırsınız. Öte yandan finansal destekli SLA, yüzde 99,9 kesintisiz çalışma, hem sizin hem de kullanıcılarınız ve BT’niz için hayatı fazlasıyla kolaylaştırma ve üretken hale getirme anlamına gelir.

Basit BT

Basit yönetim, çok sağlam güvenlik

Office 365’le, verileriniz koruma altındadır. Denetim ise, daha da kolaydır. Dağıtım için adım adım yol gösterilir. Ayrıca, kullanıcılarınızı ve hizmetlerinizi neredeyse her yerden ulaşabileceğiniz tek bir yönetim portalından yönetebilirsiniz. Office 365 yerleşik güvenliği, kötü amaçlı yazılım, istenmeyen posta, kimlik avı saldırıları ve diğer tehditler üzerinde caydırıcı bir rol oynar. Gerek duyduğunuzda da, geçiş, özel çalışma ve sürekli destek için bir Office 365 uzmanıyla bağlantı kurabilirsiniz.

Planları Karşılaştırın

Bir plan seçin

Office 365’le işlerinizi yürütmenin kolay yolunu bulun. İşlerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yürütmek için gereken her şeyi elde edin.

Office 365
İş Başlangıç

Office 365
İş

Office 365
İş Ekstra

Tam, yüklü Office uygulamaları: En çok 5 PC veya Mac bilgisayara Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher1 ve OneNote1
Tabletler için Office: Windows tabletleri ve iPad® üzerinde Office
Akıllı telefonlar için Office: hareket halindeyken Office belgelerini görüntüleme ve düzenleme2
Office Online: Word, Excel, PowerPoint ve daha fazlası
Dosya depolaması ve paylaşımı, kullanıcı başına 1 TB depolamayla
50 GB gelen kutusuyla kurumsal sınıf e-posta3, takvim ve kişiler
Sınırsız çevrimiçi toplantılar ve HD görüntülü konferans
Sosyal ağ: çalışanların bölümler ve konumlar arasında işbirliği yapmasına yardımcı olur
En fazla kullanıcı: 300 En fazla kullanıcı: 300 En fazla kullanıcı: 300

Office 365 Lisansı Satın Alın

STORE