LUMION 11.5

Render’a Hayat Verin

Yeniliklerini Keşfedin

Lumion, Etkileyici Görüntüler, Videolar ve Panoramalar Oluşturmayı Basit ve Eğlenceli Hale Getiren Render Yazılımıdır.

Lumion, mimarlara özel, dünyanın en hızlı 3D render yazılımıdır. Saniyeler içerisinde, CAD modellerinizi bir videoya veya foto gerçekçi çevreler ve sanatsal dokunuşlarla görsellere dönüştürebilirsiniz.

Modelinizi Revit, 3ds Max, SketchUp, AutoCAD, Rhino, Cinema 4D, Allplan veya ArchiCAD’den, ve pek çok diğer modelleme programından aktarın, ve Lumion tasarımlarınıza gerçekçi peyzaj elemanları, stil efektleri, içerik ve binlerce kütüphane obje ve malzemesi ile hayat versin.

Eğitime ihtiyacınız olmadan, sadece 15 dakika içerisinde, son derece hızlı bir şekilde kaliteli görseller, animasyonlar ve 360 panoromik görüntüler oluşturabilirsiniz.

Dünyanın En Büyük 100 Mimarlık Şirketinden 72‘sinin Lumion’u Tercih Ettiğini Biliyor Muydunuz?

Lumion Nedir?

Lumion Nedir?
Lumion, projelerinizin gerçek hayattaki deneyimlere ve duygulara nasıl dönüşeceğini anlatmanızı kolaylaştıran bir mimari render yazılımıdır.

Lumion ile Yapılmış Projelere Göz Atın

Neden Lumion?

Neden Lumion?
Sezgisel araçlar, özellikler ve geniş bir içerik kütüphanesiyle, iç ve dış mekan projelerinizi, peyzaj çalışmalarınızı ve kentsel tasarımlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde resim, video veya VR olarak görselleştirmenizi sağlar.

Lumion’u Nasıl İndirebilirim?


Lumion’u online olarak satın alabilir, çoklu alımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lumion öğrenciler için ücretsizdir. Öğrenciliğiniz süresince her yıl ücretsiz yenileyebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Render Beklemek için Daha Az,
Tasarlamak İçin Daha Fazla Zaman!

Render, bir zamanlar yavaş ve zahmetli bir süreçti. Lumion ile her şey değişti.

Bir CAD modelinin aktarılmasından, etkileyici sunumlar elde edilmesine geçen süreç, artık sadece bir kaç saat içerisinde tamamlanabiliyor. Ve çalışırken bir görseli güncelleştirmeniz gerekirse, modelinizi yeniden bağlayın, ayarları düzenleyin ve dakikalar içerisinde müşterinize tamamen yeni bir alternatifi sunun.

Gerçek ortamlarda tasarım yapmanızı sağlayacak şekilde, LiveSync ile, modelleme ve görselleştirme işlemini eş zamanlı gerçekleştirebilirsiniz.

Lumion Nasıl Çalışır?

Modelinizi aktarın, çevreyi geliştirmek, objeler ve malzemeler uygulamak için sunulan araçlarla sahnenizi inşa edin. Modelleme yazılımınızda revizyonlarınızı gerçekleştirin ve Lumion’a aktarılmasıyla kaldığınız yerden devam edin. Canlı bağlantıyı açarak gerçek zamanlı modelleme ve render süreçlerinin keyfini sürün.

Sahnenizi hızla kurgulayın, dakikalar içerisinde bir animasyon, saniyeler içerisinde yüksek kaliteli görseller oluşturun.

Render’a Hayat Verin

Lumion, görselleştirmeyi her mimar için erişilebilir hale getirir. Projenizdeki yaşamı ve atmosferi yansıtmak için kolay ve eğlenceli bir süreç oluşturur. Gerçeklik hissi veren malzemelerle çevre ve aydınlatma ile bir hikaye anlatır.

Proje Vizyonunuzu Oluşturun

Lumion içerik kütüphanesindeki 6.000’den fazla model ve 1.250 malzeme ile dış mekan, iç mekan, peyzaj veya kentsel tasarımlarınızı nasıl görselleştirebileceğinizin bir sınırı yoktur.

Hızlı İş Akışının Keyfini Çıkarın

Lumion LiveSync ile tasarımı gerçek zamanlı olarak geliştirin. Sahne oluşturma sürecine rehberlik eden sezgisel araçlar ve özelliklerle daha tatmin edici bir iş akışının keyfini çıkarın.

Sadece Atmosferi ve Duyguyu Ateşleyin

Tasarımınız için hayal ettiklerinizi gerçekleştirin; Lumion projenizin estetiğini, hislerini ve duygularını yakalamanızı kolaylaştıran 60’ın üzerinde çarpıcı efekt içerir.

Tasarımların Lezzetini Ortaya Çıkarın

Her mimarın benzersiz bir tarzı ve vizyonu vardır. Vizyonunuz ister doğanın güzelliğini, ister kentsel yaşamın canlılığını, hatta gerçek hissi veren malzemeleri içeriyor olsun, Lumion tüm render ihtiyaçları için esnektir.

Lumion ile Nasıl Render Alınır?

Lumion, her revizyonda ve son dakika müşteri sunumunda benzersiz bir şekilde tatmin edici bir iş akışı oluşturarak mevcut tasarım sürecinize sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Hızlı ve kaliteli görsel veya video renderlar oluşturmanıza yardımcı olur. VR render özelliği ile müşterilerinize gerçeğe en yakın deneyimi sunar. İster tek kare görseller, ister animasyonlar, ister 360 panoramalar olsun, Lumion, 3D modellere, gerçekçi peyzaj ve içerikle hayat verir.

Görseller Oluşturun

Animasyonlar Oluşturun

360 Panoramalar Oluşturun

Lumion’u Dakikalar İçinde Öğrenin

Hazırladığımız Türkçe eğitim filmleriyle herhangi bir mimar veya tasarımcı, Lumion kullanmaya başlayabilir ve tek kare görseller, videolar ve 360 derece panoramalar oluşturabilir.

Türkçe Eğitim Filmlerini İzleyin

Mimarlar Neden Lumion’u Seviyor?

Tasarım yapmak için daha fazla zaman, render beklerken daha az zaman. Lumion, birkaç dakika içinde ilgi çekici fotoğraflar ve videolar çekebilmek için konut ve ticari mimarları, iç mimarları ve peyzaj mimarlarını güçlendirir.

KENDİNİZ YAPABİLİRSİNİZ

Lumion yoğun bir eğitime gerek duymaksızın video ve görselleri oluşturmanızı sağlar.
Lumion 3D

ÇOK HIZLI SONUÇ

Çalışmanızı gerçek zamanlı düzenleyebilirsiniz ve render süresi son derece kısadır.
Lumion 3D

GÖRSELLER ÇOK GÜZEL GÖRÜNÜYORLAR

Videolarınıza malzemeler, ağaçlar, insanlar ve efektlerle hayat verin.

GÖRSELLEŞTİRME İLE YENİ ŞEYLER YAPMAK

O anda müşteri ile birlikte bir video veya varyasyonlar oluşturun.

BÜYÜK GÖRSELLER

Efor harcamadan, büyük alanları düzenleyebilir ve onbinlerce ağaç, insan veya yapı ekleyebilirsiniz.

Lumion Hakkında İyi Bir Hikaye

“Lumion’u Londra ofisimizde keşfetmemiz oldukça ilginç oldu.”

“Bir proje üzerinde Revit kullanarak uygulama dokümantasyonlarını üretiyorduk ve Abu Dhabi’de kraliyet ailesinin bir ferdi ile önemli bir toplantımız vardı. Bu çok önemli kişiye bir grup uygulama çizimi ile sunum yapamayacağımızdan dolayı oldukça endişeliydik. Lumion hakkında, bir müddettir kullanan, Singapur ofisimizden bir iş arkadaşımızdan bilgi edindik.

Revit uygulama modelimizi alıp Lumion’a aktardık ve uygulama paketinden, önemli müşterimiz tarafından kolaylıkla algılanabilen bir sunum oluşturduk. CAD çizimlerinin çıktılarını alıp, onları duvara asmak yerine, projenin bir filmini yapıp dev bir ekrana yansıttık. İçeri girdi. Sunum yapılan mekan bir uçak hangarı büyüklüğündeydi. Bu nedenle bulabildiğimiz en büyük ekranı temin edip oraya aktardık. Kollarını açtı, gülümsedi ve ayrıldı.”

Daha Fazla Görüntüle

john Goldwyn

WATG Londra Ofisi Başkan Yardımcısı

Lumion Hemen Hemen Her 3D ve CAD Programıyla Tamamen Uyumludur

Lumion’un arkasındaki fikir, basit ve hızlı mimari görselleştirmenin, kullandıkları 3B veya CAD modelleme yazılımı ne olursa olsun her mimar ve tasarımcı tarafından kullanılabilmesini sağlamak için yaygın uyumluluktur. Her şey size zaman kazandırmak için tasarlanmıştır.

Lumion’un gerçek zamanlı işleme özelliği olan LiveSync ile, Lumion ve başlıca CAD programları arasında canlı bir bağlantı oluşturabilirsiniz. CAD yazılımınız için LiveSync mevcut olmasa bile, sorunsuz içe aktarma, model yeniden içe aktarma ve uyumluluktan yararlanabilmelisiniz.

STORE