Bluebeam İle
İnşa Kalitesini Arttırın

Dünyamızı tasarlayan, biçimlendiren ve inşa eden tüm profesyoneller için, Bluebeam® Revu® daha fazlasını elde etmelerini sağlar.

Revu’yu Keşfedin

Revu projelerinizin kontrolünüzde ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur

Bluebeam Revu tüm ekiplerin tasarım süreçlerinde hizalanmasını sağlar, inşa aşamasında programın zaman çizergesinde ilerlemesine yardım eder ve tamamlanma süreci ve ötesi de dahil, önemli verilerin korunmasını sağlar.

Kendiniz görün

Proje Ekibiniz için Revu’nun Neler Yapabileceğini Görün

Bluebeam Revu Üst Düzey Amerikan Yüklenici Firmalarının %94’ü ve Tasarım-İnşaat Firmalarının %92’si Tarafından Kullanılmaktadır*

* Engineering News-Record raporlarındaki en yüksek cirolu 50 firma

MÜŞTERİLERİMİZ NELER SÖYLÜYOR

“Bluebeam büyük inşaat projeleri için idealdir. Akıllı PDF’leri üst seviye doküman kontrolü, dağıtım ve yönetim, proje döngülerinin hızlandırılması ve proje tesliminin basitleştirilmesini sağlar.”

Carlos Morgner
President & CEO, Morgner Construction Management

Nasıl çalışır

Bluebeam Revu, size tüm proje yaşam döngüsünü kapsayan araçlar sunan bir PDF-bazlı iş akışı ve iş birliği çözümüdür.

01

Tasarım Değerlendirme

Bluebeam Revu, tasarım değerlendirme süreçlerini, proje paydaşlarının aynı dokümanlar üzerinde eş zamanlı işaretleme ve iş birliği ile çalışabilmelerini sağlayarak hızlandırır.
02

Metraj

Bluebeam Revu proje içeriğinden yüksek kalitede ve rekabet avantajı sağlayan teklifler oluşturabilmenizi sağlayan ölçüm araçları içermektedir.
03

Teslim Değerlendirme

Bluebeam Revu proje teslimlerinin oluşturulma ve onaylama süreçlerini etkili işaretleme ve düzenleme araçları ile kolaylaştırır ve doküman yönetim sistemlerine projelerinizin kesintisiz akışının sağlanması için doğrudan entegre edilebilir.
04

Kusurlu İşler Süreçleri

Bluebeam Revu, sorumluluklar atayarak, sahadaki mevcut durumları doğrudan planlarla bağlayarak ve kusurlu ve yapılması gereken işlemlerin takibini sağlayarak, proje ekiplerinin daha ilk kontrollerinde %90 oranında bitim elde edebilmelerine yardımcı olur.
05

Proje Devri

Bluebeam Revu’nun dinamik doküman oluşturma araçları, tesis yöneticilerinin kritik proje bilgisine hızlı ve kolayca erişebilmelerini sağlayan, akıllı O&M’ler oluşturmanıza olanak tanır.

[sc name=”bluebeam-trademark”]

STORE