SKETCHUP İLE İLERİ SEVİYE
MİMARİ MODELLEME EĞİTİMİ


Basit arayüzü, temel ve pratik çizim ve modelleme komutları ile kullanıcısını, kısa sürede 3 Boyutlu Modelleme konusunda geliştirecek mükemmel bir yazılımdır.

SketchUp ile alakalı daha fazlasını istiyorsanız bu eğitim tam size göre.

BİLGİ VE KAYIT FORMU EĞİTİM İÇERİĞİ

Özel olarak seçtiğimiz eklentiler ile tüm modelleme iş akışınızı baştan sona değiştirebilirsiniz. Tüm bu eklentileri keşfettikten sonra organik konsept modelleme, endüstriyel obje modelleme veya her zaman yaptığınız modelleme işlerinizi çok daha hızlı ve kolay yapmanızı sağlayacak farklı senaryolar üzerinde nasıl geliştirebileceğinizi öğreniyor olacaksınız. Tabi ki tüm bunlar üzerinde daha hızlı bir öğrenim eğrisi sağlamanız için temel SketchUp bilgisine sahip olmanız gerekiyor. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz.

 • EĞİTİM SÜRESİ
  4 Saat x 2 Gün

 • EĞİTİM ÜCRETİ
  1 Kişi 550TL+KDV Öğrenci 450TL+KDV

 • ÖDEME YÖNTEMİ
  Garanti Bonus Kartlara 3 Taksit

[MEC id=”32341″ category=”980″]

EĞİTİM İÇERİĞİ


Eğitim için temel seviyede bilgisayar okur-yazarlık ve SketchUp bilgisi gerekmektedir.

 • Eklentilere Genel Bir Bakış
 • JHS Powerbar, Curvizard gibi birçok işlevsel eklentinin kullanımı ve detayları
 • Eğrisel yüzey oluşturma mantığı, Soap Bubble ve Curviloft gibi birçok eğrisel yüzey oluşturmanızı sağlayacak eklentinin kullanımı ve detayları
 • Katı modelleme, SketchUp’ta katı modelleme araçlarının kullanımı ve problemlerin çözümüne yönelik eklentiler.
 • Senaryo alıştırmaları: karşınıza çıkması olası bazı örnek durumlarda eklentileri kullanarak nasıl çözümler geliştirebilirsiniz?

Ulaş TERZİOĞLU

Mimar, Sertifikalı SketchUp Eğitmeni


SKETCHUP NEDİR?

SketchUp, mimarlar, mühendisler, film yapımcıları, oyun geliştiricileri ve 3 boyutlu modelleme gerektiren hemen her alandaki kullanıcılar için tasarlanmış hızlı ve kolay 3B modelleme yazılımıdır. Arayüzü diğer çizim programları kadar karmaşık olmayan, sade bir arayüze sahiptir.

Daha Fazla Bilgi Alın

SIK SORULAN SORULAR


Programı Öğrenebilmem İçin Eğitim Süresi Yeterli Olacak Mı?

Eğitmenlerimizin uyguladıkları ders programı sayesinde temel seviyede programı kullanıcısı olmanız sağlanmaktadır. Bu doğrultuda eğitim süresi yeterli olacaktır.

Eğitim Sınıfları Kaç Kişiliktir?

Eğitim Laboratuvarımız 6 kişiliktir. En fazla 6 katılımcı ile eğitim yapılmaktadır. 6 kişilik gruplara özel eğitim programı açılmaktadır.

Uygulamalı Bir Eğitim Mi Olacak?

Eğitmenimizin eğitim programına uygun olarak belirlediği modeller üzerinde uygulamalı olarak eğitim yapılmaktadır.

Eğitime Katıldıktan Sonra Ücretsiz Lisans Sağlayabiliyor Musunuz?

Aktif öğrenciliğiniz ilgili öğrenim kurumlarında devam ediyorsa SketchUp lisansını ücretli olarak temin edebilirsiniz. Eğitime katılanlara ücretsiz lisans sağlamamız maalesef mümkün değildir. Kısa süreli deneyebilmeniz için demo lisansı talep edebilirsiniz.

Eğitim Sertifikası Veriyor Musunuz? Uluslararası Geçerliliğe Sahip Mi?

Eğitim sonunda tüm katılımcılarımıza Türkiye Resmi Distribütörü olarak ‘Katılım Sertifikası’ sağlıyoruz fakat uluslararası geçerliliği olan bir sertifika değildir.

Eğitim Sonrasında Eğitmen Sorularımızı Yanıtlayabiliyor Mu?

Eğitim sonrasında ücretsiz teknik destek sağlamaktayız.

BİLGİ VE KAYIT FORMU


Eğitime kayıt olmak için bu formdan bize ulaşabilirsiniz. 6 kişilik gruplara özel eğitim açılmaktadır. Grup eğitimi almak için de bu formu doldurabilirsiniz.

Eğitim Yeri

 
STORE