FGAEĞİTİM


Mimari tasarım süreçlerinizde, projelerinizi modelleme ve görselleştirme aşamasında profesyonelleşmek istiyorsanız FGA MİMARLIK 1996 senesinden beri mimarlardan oluşan uzman eğitim ve destek kadrosuyla bu talebinizi karşılamaktadır.

Temel hedefi kullanıcı memnuniyeti olan firma, çeşitli eğitim programlarıyla, SketchUp, Archicad, Lumion gibi modelleme ve görselleştirme yazılımlarının eğitim ve eğitim sonrası destek hizmetini sunmaktadır.

Tecrübemize güvenin.

[MEC id=”24730″ category=”1226″]

[MEC id=”24730″ category=”1132″]

[MEC id=”24730″ category=”1009″]

 • SketchUp programıyla tanışmam geçtiğimiz sene bitirme tezimi yazmaya başladığım zamana denk geliyor. Bitirme tezimin konusu, Mevcut müstakil bir binanın Pasif Ev’e dönüştürülmesi üzerine renove edilmesi üzerineydi. Görsel olarak da insanlara hitap edebilmesi adına teknik çizim programı arayışına girdim ve SketchUp gerek arayüzü, gerek kullanım rahatlığı açısından hoşuma gitti.

  Programı kendi kendime öğrenme sürecinde zaman zaman zorluklar yaşadım. Fakat bir şekilde binayı modellemeyi kısmen De olsa başardım. Bitirme tezime ekleyemesem de bir binanın gerçeğe uygun modellemesini yapmaya çalışmak bile benim için tatmin ediciydi.

  Bu sene ise lisansımı yenilemek amacıyla FGA Mimarlık ile görüşme sürecimizde, bana geri çeviremeyeceğim bir teklifle geldiler: SketchUp Online Eğitim şansı. İçten içe biliyordum ki, yaptığım şeyi yapmanın daha pratik yolları olabilirdi ve haksız da değilmişim. Bu eğitim sayesinde yeni komutlar öğrendim. 1 haftada yapabildiğim işi, 1 güne indirgeyecek bir çabukluk kazandım. Bu katıldığım ilk online dersti ama biliyorum ki son değil 🙂

  Başta Demet Savranlar olmak üzere tüm FGA Mimarlık ekibine bu eğitim şansını sağladıkları için sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.

  Tuğba Nur Işık
  Yüksek Lisans Öğrencisi
 • Öncelikle verilen eğitimden aşırı memnun kaldığımı belirtmek isterim. Verilen eğitim gayet yerinde ve harikulade planlama ile yapıldı. Eğitime en temel seviyeden başlanıp en pratik özellikleri öğrendik buda bize zamandan tasarruf sağladı. Eğitim süresince desteğini esirgemeyen değerli Demet hanıma çok teşekkür ederim. Bu eğitimin bence puanı 10 üzerinden 11.
  Ahmet Ustan
  Mimarlık Öğrencisi
 • Eğitim süresince birçok bilmediğim özellik ve pluginler hakkında bilgi edindim. Eğitim sonrasında SketchUp'ı daha hızlı ve verimli bir şekilde kullanmaya başladım. Demet Hanım’a ve FGA mimarlığa teşekkürler. 
  Atilla Hamzacebi
  Mimarlık Öğrencisi
 • Aklımıza takılan soruları rahatlıkla sorabildik ve aynı şekilde cevap aldık. İletişimi rahatlıkla sağladık. Dersin işlenişi çok anlaşılırdı ve kesinlikle çok faydalıydı. 
  Begüm Yıldırım
  Mimarlık Öğrencisi
 • Uzaktan eğitim olanaklarıyla gerçekleştirdiğiniz SketchUp’a giriş eğitimi benim için oldukça faydalı oldu. SketchUp ile modellemeye ilk adımı atma konusunda kolaylaştırıcı olduğunu söyleyebilirim.

  Eğitimin uzaktan gerçekleştirilmesini de ayrıca olumlu buluyorum. Böyle bir eğitime bu sayede vakit bulduğumu belirtmek isterim. Sizlere emekleriniz için teşekkür ederim.

  Dr. Mehmet Emre Arslan
  İstanbul Kültür Üniversitesi Öğr. Üyesi
STORE